Dámský investiční klub

dotazník investování muží versus ženy

Helča 24.01.2011
Pokud Vás téma investování zajímá, píšu právě bakalářskou práci, v jejíž praktické části srovnávám investování mužů a žen.. budu moc ráda pokud mi trošku pomůžete vyplněním následujícího dotazníku https://investovani-muzi-versus-zeny.vyplnto.cz . Předem všem děkuji!! :)

investování žen jako téma bakalářky..?

Helča 12.10.2010
Musím říct, že se mi tyhle stránky moc líbí a díky za to našemu adminovi :) Právě se chystám psát bakalářskou práci na téma investování a dost zvažuju, že do praktické části zahrnu i specifika investování žen, v čem se liší od investování mužů.. apod. Ještě nemám přesnou představu, ale připadá mi to jako zajímavý nápad a možná by se na toto téma dal udělat i průzkum. Kdyby ste měly některá nějaké nápady, nebo tipy na literaturu, určitě je moc přivítám!! Děkuju a přeju Všem velké výnosy! ;)

Re: investování žen jako téma bakalářky..?

Mgr.Jitka Jetlebova 21.11.2010
Ahoj Helčo, fandím Ti k Tvému tématu na bakalařku, samotné investice mě velmi zajímají a mohu doporučit knihu " Bohata žena" od Kim Kyosaki, je celá o investicích.

Ženská investiční skupina

Arnoštka Š. Tůmová 13.06.2010
Ráda bych potkala české ženy, které investují. Jsem maminka samoživitelka se 4 dětmi a život mne dovedl do tohoto okamžiku, kdy jsem se rozhodla zvítězit nad hmotou. Je možné se s vámi nějak potkat? Děkuji Arnoštka*

Re: Ženská investiční skupina

Admin 17.06.2010
Najít takovou skupinu asi nebude zcela snadné. Zkuste to prosím napsat ještě sem: https://financial.forumczech.com/damsky-investini-klub-f31/

Hodně štěstí v boji s hmotou Vám přeje admin!

Otázka pro ženy

Admin 07.11.2009
Dámy, co myslíte, jsou muži lepší investoři do akcií než ženy? A nebo je to ve skutečnosti obráceně? Napište svůj názor.

Re: Otázka pro ženy

maja 12.11.2009
Mám přítele,co se živí obchodováním na burze.Myslím si,že otázka nestojí muži versus ženy,ale spíše mají na to ženy čas?
Přijde mi trošku nereálné,aby žena přišla z práce domů,stačila uvařit,uklidit,věnovat se dětem,psát úkoly a věnovat se polovičce a přitom studovat indexy na burze.
Muži mají,alespoň někteří,zakódovano,že mají uživit rodinu,postarat se o ni a mají-dle mého názoru- více času se spekulacím věnovat,než věčně "ulítaná" ženská.Ale myslím si,že pokud ženy budou chtít a najdou si chvilku času denně(pokud nebudou nad knížkou usínat nebo nad netem)tak mohou slavit úspěch jako muži a jsem přesvědčena ,že pohlaví v tomto opravdu nerozhoduje.Kdyby měly ženy tolik času jako pánové věřím,že bychom se divili kolik žen by bylo úspěšnějších než muži.Já to vidím,že problém není pohlaví,ale čas.Ale třeba máte jiný názor.V každém případě se domnívám,že do budoucna ženských investorek bude přibývat.

Re: Re: Otázka pro ženy

Zdisa 15.02.2010
Plně s Vámi souhlasím. Pokouším své schopnosti v této oblasti zhruba 3 roky,
mívám úspěchy, ale musím se nejednou vyrovnat i s prohrou. Je to hra nejen
o štěstí, náhodě, vědomostech, ale především o čase, který mohu věnovat pro tyto hrátky. Přesto mě to stále přitahuje a ráda si přečtu i zkušenosti někoho jiného.

Re: Re: Re: Otázka pro ženy

Arnoštka 13.06.2010
A zlepšila se za 3 roky tvoje životní úroveň?

Re: Re: Re: Otázka pro ženy

Láďa 04.01.2011
Sympatické. Nedejte se odradit dílčími neúspěchy, není vítězství bez porážek.

Re: Re: Otázka pro ženy

Láďa 04.01.2011
Já si myslím, že čas není rozhodující faktor, ale že existuje rozdíl v uvažování, odlišný přístup k riziku. Nepochybně i ženy mohou být úspěšné, ale asi jich bude vždycky méně než mužů.

Wow

Julie 15.09.2009
Uprimne, prekvapuje ma to. Neviem, ci zato mozu moje nevedomosti o damskych investicnych kluboch, ale som rada, ze nieco take vobec existuje a ze je publikovane prave na tejto stranke. Tymto chcem pochvalit admina, ze aj nam zenam tymto sposobom dovoluje blizsie nazriet do sveta investovania ..:))

Dámský investiční klub

Admin 14.09.2009
Investiční kluby sdružují osoby se společným zájmem – tím je investování.
Členové takových klubů se scházejí na společných setkáních, kde jsou informováni o vývoji na kapitálových trzích, o nových investičních nástrojích a možnostech investování, o vhodných investičních strategiích - tedy o nejvhodnějším způsobu, jak investovat.

Obecně jsou investiční kluby členěny podle skupin osob například na profesní, manažerské, regionální, dámské, pánské či studentské. Anebo podle investičního zaměření na obchodování s realitami, akciemi, vínem, podílovými fondy a podobně.

I toto diskuzní fórum může být takovým pomyslným místem. Milé dámy, toto diskuzní fórum je určeno výhradně pro tu krásnější a lepší polovinu lidstva, tedy pro vás!

Přidat nový příspěvek

Chcete investovat na burze a nevíte jak začít? Napište nám

Zkušenosti

Také máte někdy pocit, že kam se podíváte, tam se někomu daří a...

Akciecz běží díky fin. podpoře 

Anketa

Líbí se vám nový design našich stránek?

Ano (3 843)
Ne (357)

Celkový počet hlasů: 4200

Představení

10.11.2020 03:30
Pokud jste někdy toužili mít vlastní dům pár minut za Hradcem...

Obrazem

Chcete z roku 2021 udělat parádní rok a splnit si svoje plány a sny?...