Kariéra

Vážení uživatelé, jedním z vašich námětů bylo zřídit na Akcie CZ sekci "Kariéra". Považuji to za dobrý a užitečný nápad, třebaže se necítím být ten pravý, který by zde měl dávat doporučení ohledně plánování a rozvoje vaší kariéry ve finančním a investičním byznysu. 

Fórum "Kariéra" je otevřené a mohou zde diskutovat jak zájemci o práci v tomto odvětví, tak lidé v tomto byznysu již pracující či podnikající. Mohou se zde zapojit rovněž firmy, které zaměstnance právě hledají. 

Mimochodem, velmi dobrý způsob, jak na sebe upozornit ty nejlepší zaměstnavatele a udělat si zde skvělou reklamu, je psát články pro Akcie CZ. V tom případě mi napište na jh(zav)akciecz.com.

Váš Jan Hýsek

Kariéra

Kariera v Brne

Petr 04.08.2011
Tak schvalne jestli nekdo odpovi :D. Sem relativne cerstvy abolsvent VS v oblasti Financi, mam maklerzske zkousky investicniho maklere (+ derivaty) a chci si ted jeste udelat spravce portofolia.Nejake 3 roky obchoduju na vlastni ucte. V jake spolecnosti myslite ze se da v Brne zacit vhodna kariera. Z osob duvodu bych totiz v pristich 2-3 letech zustal tady. Rad bych jednou delal portofolio manazera. Nicmene kde tady zacit, nevim jestli nejake nizsi pozice v bance je to vhodne. A nebo k investicni spol, ale to je zas jen sama akvizice.

Re: Kariera v Brne

Barto 19.08.2011
Co takhle na vlastním ůčtu? Potom jak si budeš jistej sám sebou a budes celkem v plusu zkusit spravovat nějaký peníze známým a jestliže budeš třeba dobrej tak už to znáš známy maj známy a ti maj spoustu známejch..
To co tady v čr jsou za makléře to je parodie.. jak se to dělat nemá a většinou jak to tak čtu tak to jsou pofiderné firmy a ktere žijou z poplatku a na klienta serou! a to nehledě na to, že budeš ze začátku obvolávač a lákat lidi (to bych nesnesl).stačí se mrknout na požadavky na makléře moc vysoke teda nejsou...

Máš dobrý vzdělaní bejt tebou zkusim vzít něco v bance cokoliv nejakeho poradce získat nějakou praxy atd.Něco si odkládat a zkoušet akcie da se tam pěkně vydělat navíc když můžeš vydělávat i na poklesu :)

a nezapomenout na komodity.

Re: Kariera v Brne

Andy 23.09.2011
Upravit pravopis a možná by se dalo uvažovat i o práci v oblasti akvizice...

Jak bez pracovních zkušeností

Martin Švolba 18.04.2011
Jak se dostat na zajímavou pozici v tomto oboru,když jsem dosud pracoval spíš v podnikové sféře a v optimalizacích?Na jakých pozicích se vlastně začíná aby se člověk dostal např na manažera fondu...a bez známých na vysokých místech;-)

Přidat nový příspěvek

Chcete nastavit vaše investiční portfolio nebo udělat jeho audit? Napište nám

Zkušenosti

Také máte někdy pocit, že kam se podíváte, tam se někomu daří a...

Akciecz běží díky fin. podpoře 

Anketa

Líbí se vám nový design našich stránek?

Ano (3 864)
Ne (379)

Celkový počet hlasů: 4243

Představení

07.05.2023 01:34
Máme dvacet let profesionálních zkušeností s nastavováním našich...

Obrazem

Chcete z roku 2021 udělat parádní rok a splnit si svoje plány a sny?...