Kariéra

Vážení uživatelé, jedním z vašich námětů bylo zřídit na Akcie CZ sekci "Kariéra". Považuji to za dobrý a užitečný nápad, třebaže se necítím být ten pravý, který by zde měl dávat doporučení ohledně plánování a rozvoje vaší kariéry ve finančním a investičním byznysu. 

Fórum "Kariéra" je otevřené a mohou zde diskutovat jak zájemci o práci v tomto odvětví, tak lidé v tomto byznysu již pracující či podnikající. Mohou se zde zapojit rovněž firmy, které zaměstnance právě hledají. 

Mimochodem, velmi dobrý způsob, jak na sebe upozornit ty nejlepší zaměstnavatele a udělat si zde skvělou reklamu, je psát články pro Akcie CZ. V tom případě mi napište na jh(zav)akciecz.com.

Váš Jan Hýsek

Kariéra

Kariera v Brne

Petr 04.08.2011
Tak schvalne jestli nekdo odpovi :D. Sem relativne cerstvy abolsvent VS v oblasti Financi, mam maklerzske zkousky investicniho maklere (+ derivaty) a chci si ted jeste udelat spravce portofolia.Nejake 3 roky obchoduju na vlastni ucte. V jake spolecnosti myslite ze se da v Brne zacit vhodna kariera. Z osob duvodu bych totiz v pristich 2-3 letech zustal tady. Rad bych jednou delal portofolio manazera. Nicmene kde tady zacit, nevim jestli nejake nizsi pozice v bance je to vhodne. A nebo k investicni spol, ale to je zas jen sama akvizice.

Re: Kariera v Brne

Barto 19.08.2011
Co takhle na vlastním ůčtu? Potom jak si budeš jistej sám sebou a budes celkem v plusu zkusit spravovat nějaký peníze známým a jestliže budeš třeba dobrej tak už to znáš známy maj známy a ti maj spoustu známejch..
To co tady v čr jsou za makléře to je parodie.. jak se to dělat nemá a většinou jak to tak čtu tak to jsou pofiderné firmy a ktere žijou z poplatku a na klienta serou! a to nehledě na to, že budeš ze začátku obvolávač a lákat lidi (to bych nesnesl).stačí se mrknout na požadavky na makléře moc vysoke teda nejsou...

Máš dobrý vzdělaní bejt tebou zkusim vzít něco v bance cokoliv nejakeho poradce získat nějakou praxy atd.Něco si odkládat a zkoušet akcie da se tam pěkně vydělat navíc když můžeš vydělávat i na poklesu :)

a nezapomenout na komodity.

Re: Kariera v Brne

Andy 23.09.2011
Upravit pravopis a možná by se dalo uvažovat i o práci v oblasti akvizice...

Jak bez pracovních zkušeností

Martin Švolba 18.04.2011
Jak se dostat na zajímavou pozici v tomto oboru,když jsem dosud pracoval spíš v podnikové sféře a v optimalizacích?Na jakých pozicích se vlastně začíná aby se člověk dostal např na manažera fondu...a bez známých na vysokých místech;-)

Přidat nový příspěvek

Chcete investovat na burze a nevíte jak začít? Napište nám

Zkušenosti

Absolvoval jsem dnes celkem dlouhý telefonát s člověkem, který chtěl...

Anketa

Líbí se vám nový design našich stránek?

Ano (3 663)
Ne (218)

Celkový počet hlasů: 3881

Představení

15.05.2016 16:22
Víte, že když se spolu začnou bavit dva lidé, tak v průměru po sedmi...

Obrazem

Jak to udělat, aby peníze pracovaly pro mne a ne já pro ně? Více zde.