Diskusní téma: Nešvary a podvody

Shiatsu Manhattan

Joshuaseema 21.01.2021
[b][url=https://www.floridagolfschoolvacations.com/ge-digital-camera/#comment-447364]nude New Yourk[/url][/b]
We greet you! Our employees those who make your life much easier . Enterprise that functional more than 13 years.

[b][url=https://www.rajputanacpn.com/product/t-shirt-6/#comment-532978]Shiatsu NY[/url][/b]
Characteristic characteristic our erotic salon is not an enforced setting. We promote sites to develop.
[b][url=https://www.isiahfactor.com/2020/11/25/mysterious-metal-monolith-found-in-the-desert-aliens-or-hoax/#comment-143910]Turkish soap NY[/url][/b]
Recommended for you try very different method massage alreadytoday. Go to site and further explore, see subtleties of massage.
[b][url=https://funquest.com.ua/forum/viewtopic.php?f=9&t=57344]Esalen NY[/url][/b]

Apartment cleaning manhattan It really looks amazing.

wheemn 11.01.2021
Hiya!.
Our Firm in Times Square over seven years, during this period we working only female workers, on Dry cleaning furniture and Maid service in my area. Maid service at home will maintain cleanliness and order in apartments according to generally established . In our headquarters solely professional Maid in my area , that do Room cleaning of any complexity and implement it fast and qualitatively. When we speak about a huge premises, our employees we will provide you personally required composition Stateemployees. You can buy not only experienced personnel , but also prices affordable for each customer for Housekeeping maid service в Bellaire. For everyone who wants to place an order Dry cleaning furniture and Housemaid recommend all of you go to site in Cobble Hill. The Clean up Cleaning balconies and loggias с Housemaid always more economical in Arverne


We give specialist [url=https://house-cleaner-nyc.com]office maid[/url] for personal clients. Using European equipment and licensed tools, we attain optimal results as well as give cleaning quickly.

Our pleasant group uses you to obtain accustomed with favorable terms of cooperation for business customers. We responsibly approach our activities, tidy utilizing expert cleansing items and specialized devices. Our employees are trained, have medical books and know with the nuances of getting rid of complex as well as hard-to-remove dirt from surface areas.

Жизнь на юге

Danil 20.11.2020

[url=https://south.life/]краснодарский край природа[/url]

tegnologie hends lesie

RamZonee 05.11.2020
tablets [url=https://cialis20walmart.com]myrbetriq[/url] sigarev <a href="https://cialis20walmart.com">norlucate</a> cites

Всем привет

hfeqtih 22.05.2019
Спасибо за информацию!!!!!

albionjob

pegy 22.04.2011
ahoj vsem, kterí mají jakoukoli zkusenost s agenturami....predevsim mne zajima albion...nevite nekdo neco? cokoli. beztak jsou to podvodnici jak ostatni..ajob nechapu ze jeste funguje, jsou to totalni podvodnici...zde je muj email scaliens zavinac seznam.cz jsme dve osoby a taky privitame partaky na cesty.

Diskuse již probíhá na novém fóru FINANCIAL FORUM

Admin 10.01.2010
Vážení diskutující, další diskuse již bude probíhat na novém fóru. Na akciecz.com budu dávat již pouze nové zajímavé linky.

Registrujte se k diskusi na novém fóru zde:
www.financial.forumczech.com

Je Zdeněk Macur opravdu Zdeněk Macur?

Admin (Hýsek) 16.12.2009
Vážení čtenáři, znáte někdo jméno Zdeněk Macur - Praha? Pan Macur (alespoň takové jméno uvedl) mi dnes napsal obzvláště sprostý a lživý komentář. Bylo to tak obsahově i verbálně ubohé, že se ani nedalo hovořit o kritice a tak jsem jej právě vymazal.

Pan Zdeněk Macur je pro mne neznámá osoba a je zajímavé, že ani google si s ním neví rady a to až do "10. stránky" kam jsem se díval (zná ovšem jméno Macura, to je ale jiné jméno).

Tak jak se dalo předpokládat, pravděpodobně se občas budou ozývat někteří potrefení na tuzemském finančním trhu. Zrovna včerejší komentáře k nejmenované podvodné společnosti, ale samozřejmě nemohu doložit, že odtud vítr vane... Může být ze zcela jiného směru.

Asi se budu muset do budoucna připravit na ještě více verbálních útoků a spamů. Ale tak už to ve světě virtuální anonymity chodí. A až toho bude příliš, budu muset všechny weby uzavřít a vše bude po registraci, třebaže se mi kladení překážek vám čtenářům, ať již náhodným či loajálním, velmi příčí.

Hýsek

Re: Je Zdeněk Macur opravdu Zdeněk Macur?

Admin (Hýsek) 16.12.2009
No, evidentně si někdo "vypůjčil" jméno jednoho politika (Macura). Bohužel, je to zde již druhý případ.

Nové investiční fórum - 1st CZECH FINANCIAL FORUM

Admin 14.12.2009
Vážení čtenáři a diskutující, toto fórum volně pokračuje na adrese:
www.financial.forumczech.com

Jste všichni srdečně zváni.

Ropne plosiny

Marta Vencálková 01.12.2009
A opět jsem tady pokud to nevíte jsou nové stránky o ropných plošinách najdete je na stránkách ropnéplosiny.webnode.cz a pokud máte nějakou zkušenost s těmito pány napište.Předem děkuji Marta

a zase dotaz?

Marta Vencálková 29.11.2009
Nemáte někdo zkušenost s agenturou htpp://zahranicniprace.webnode.cz nabízí práci snad úplně pro všechny v Evropě i Americe za polatek dostanete vyřízené papíry podle místa kde se rozhodnete pracovat od toho závisí i výše polatku zkoušela jsem je najít na netu a našla jsem jen jejich stránky žádnou diskuzy tak kdyby jste byl někdo šikovnější tak písněte.Děkuji a přeji hezký zbytek večera Marta

znáte tuto agenturu??

Marta Vencálková 23.11.2009
Dobrý den,chci se zeptat jestli nemáte někdo zkušenost s agenturou ajob.cz at už dobrou nebo špatnou!!!Díky za odpověd Marta

Jan Kříž - Royal Business - IČ 10085441

Admin 13.11.2009
Vážení čtenáři, nemáte někdo zkušenosti s firmou Jan Kříž - Royal Business - IČ 10085441 (www.royalbiz.cz). Jedná se o nabídku školení a především o prodej ne zrovna levného software na obchodování na burzách. Byl jsem na tuto firmu dotazován a osobně ji neznám. Ani na webu není téměř nic k nalezení.

Má někdo zkušenosti? Ať již dobré či špatné?

Re: Jan Kříž - Royal Business

Miroslav 14.11.2009
Kříž je podvodník, měl firmu Brokers Job, pak šel po něm finančák a ČNB tak to přejmenoval na bussines partners, nyní to vede jeho kokubína a asi si zase založil další firmu protože je již moc profláknutej. Obchodovat neumí, jsem fulltime trader a vím co vykládá co učí a všechny vás varuji je to naprostý diletant a bezpáteřní krysa co Vás obere a pak odkopne a nepomůže.

Re: Re: Jan Kříž - Royal Business

N. 18.11.2009
Máme další případ údajných finančních podvodů

Naše reportáž o podnikání firmy Brokers Job, před kterou varovala Česká národní banka a také policie, má pokračování. Kontaktovalo nás už několik údajně podvedených lidí. Tvrdí, že se s majitelem firmy Janem Křížem setkali v jiné společnosti, která fungovala na principu tak zvaného letadla. A varují všechny, že tehdy jeho podnikání skončilo před soudem kvůli podvodu.

Způsob, jakým anoncuje práci, a způsob rychlého zisku má určité shodné znaky se společnostmi, kterými jsme se zabývali v minulosti. Takhle charakterizovala podnikání Brokers Jobu policie. Upozorňovala na to, že se podobá podvodu typu letadlo. Firma nabízí dvoudenní kurz burzovního obchodování za osm set eur, a nebo za přivedení dalších pěti zájemců o kurz.

Jan Kříž, vlastník společnosti, ale firmu hájil: "To je normální věc přece, zprostředkování, dneska přece přímej prodej jinak nefunguje." Kříž už ale udajně podobnou firmu dříve provozoval. Před šesti lety mu prý uvěřil pan Honza a podnikal s ním.

Pan Honza teď říká: "Já jsem nevěřil vlastním očím, když jsem viděl vaši reportáž, že pan Kříž rozjíždí něco, co tolik lidí spálilo." Protože do systému vstoupil brzy, dostal se do vrcholné pozice. Honza vysvětluje: "Základní vklad byl dvacet jedna tisíc a ty za určitých podmínek vám zůstávaly na jakém si kontu a pokud jste nesplnily podmínky, tak vám odečítají 3 až 4 tisíce korun, až jste se dostali na nulu jako my."

Zisk měl údajně příjít z prodeje spotřebičů. Kdo neměl hotovost, dostal nabídku vzít si úvěr. Úkolem prý bylo ale i shánění dalších zájemců o dealerství. Podle tehdejších spolupracovníků dával Kříž tehdy jednu zásadní radu. Sežeň lidi a ty lidi musí sehnat další lidi, s tím, že máte za každýho zájemce 3 tisíce korun.

Pan Honza teď tvrdí: "Dostalo se to až k soudu jako úvěrové podvody, nevím co dostal za trest, každopádně odsouzen byl." Kříž vše odmítl komentovat. Pan Honza sám dostal podmínku jako jeden z manažerů firmy. Před Křížem chce ale lidi varovat.

Zdroj: tn.nova.cz

Re: Re: Re: Jan Kříž - Royal Business

v 31.03.2010
jste i****i kříže neznám akorát tady mažete ***** kolem sebe podívejte se na mlm firmy kde jsou vstupní poplatky a výdělky stejné co na tom mlm je legální.

Jan Kříž - Royal Business - IČ 10085441

WIZARD518-royalbusiness je PODVOD 29.04.2010
V současnosti žebrají típci z ROYALBIZU o 1200 éček a o dva táci babek posléze. Ale jenom hlupák by ty klauny neprokouk. Vše se tváří velice solidně a čubrněl jsem na ten jejich soft, vše se tvářilo věrohodně, ale pak ti dva rekruti (konkubína a léčitel) udělaly pár taktických chyb a už se vezli. rozcupoval jsem jejich argumenty(např. vůbec nevěděli co to jsou ratingové agentury a podobné basic quesctions nedokázali zodpovědět.), pochválil jsem mu koženkovou šrajtofly od větnamců a imitaci diamantových hodinek. A když nechal jinak perfektnímu pinglovi dýško 5kč, zatímco já 20kč a to studentsky poctivě nabrigáděných- rozesmál jsem se na celou kavárnu. Co to je za klauny? a dál od nich, jinak se klaun změní ve zrůdu, která člověka rozcupuje- viz přízpěvky nademnou.

Re: Jan Kříž - Royal Business

Admin 05.05.2010
Vážení čtenáři a diskutující, tímto ukončuji diskusi na téma Royal Business.

Děkuji Admin

Re: Jan Kříž - Royal Business - IČ 10085441

Lopez 20.05.2010
:-D dobře ty :) Tak se to má dělat... za to bych ho dal do basy...

CP + BFC a neustálé telefonáty - tip

Admin 12.11.2009
Možná vám nebo popřípadě lidem, které neustále obtěžují, pomůže níže uvedený odkaz. Stačí vyplnit data a volání ustane...:
https://www.stockmarket.cz/tel

Diamonds International Corporation - D.I.C., a.s.

Admin 21.10.2009
Ti hoši a slečny z Diamonds International Corporation - D.I.C. mě naprosto zničí! Letos již asi dvacátý telefonát s nabídkou jejich MLM. Vážně nevím, proč tak přitahuji jejich pozornost. :(

dotaz

Marta Vencálková 18.10.2009
Dobrý den,nevíte někdo něco o firmě lasnet-lasworsm montage b.v. nabízí práci pro svářeče,zámečníky nabízí plat od 14 do 20eu,ale chcou poslat poplatek na ubytování 180eu nemůžu najít žádné reference o této firmě tak pokud někdo něco víte dejte vědět.Díky Marta

Re: dotaz

Admin 19.10.2009
Dobrý den, firmu neznám, ale pozor! Jak tam je poplatek předem, už je to podezřelé!

Možná, že někdo další má konkrétní zkušenost?

Re: Re: info

Marta Vencálková 21.10.2009
Ahojte všem tak jen at máte přehled napsala jsem si o zaslání kontaktu na firmu u které by měl manžel pracovat a došla mi pracovní smlouva s telefoním číslem a přesně jak jsem předpokládala telefon nefunguje tak jsem ještě jednou oslovila pana sprostředkovatele(jméno nepíšu už jsem s tím měla problémy) aby mi zaslal aktuální telefoní číslo a od té doby se již neozval.Takže je to opět tak jak jsem si myslela a vy ostatně taky.Měli by jsme s tím něco dělat mi všichni!!!!!!!!!!!Není přece možné,aby se pořád někdo živil na lidském neštěstí.Pokud by někdo věděl o nějaké slušně placené práci pro svářeče preferuji cizinu ozvětě se na email marta.vencalkova@seznam.cz.Mějte se všichni krásně.Marta

Re: Re: Re: info

Admin 22.10.2009
Děkuji Vám Marto za podrobnou zprávu. Je skvělé, že jste to takto brzy odhalila. Jinak máte pravdu, podvody číhají v ČR snad za každým rohem. Co se s tím dá dělat?

Myslíte, že bych zde ve fóru měl zřídit sekce:"Hledám práci" - "Hledám zaměstnance"? Ocení to lidé?
Hýsek

Re: Re: Re: Re: info

Marta Vencálková 23.10.2009
Myslím,že ta myšlenka zřídit tady sekci hledám práci-hledám zaměstnance je úžasný nápad klidně bych Vám s tím pomohla.A lidé to jistě ocení.Bez práce je spousta lidí a ti co nejsou bez práce podvádí a okrádají.Bohužel je špatná doba a já doufám,že se to brzo zlepší.Marta

Re: Re: Re: Re: Re: info

Admin 23.10.2009
Beru Vás za slovo. Udělám to hned 1.11.. Začíná sem chodit tolik lidí, že jsme právě dnes vyčerpali kapacitu 1GB určenou pro tento měsíc. Další změny mohu tedy udělat až 1.11.. :( Na začátku listopadu Vám sem napíšu malý návrh. :)

Re: Re: Re: Re: Re: Re: info

Marta Vencálková 24.10.2009
Budu čekat až se ozvete každý nápad v této době,který bude ničit podvodníky se vítá.Budu se těšit na možnou spolupráci.Marta

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: info

Admin (Hýsek) 03.11.2009
Zdravím Vás paní Vencálková, na Váš podnět jsem právě zřídil novou sekci:
https://www.akciecz.com/diskuzni-forum-akcie/zamestnani/hledam-zamestnani/

Samozřejmě nevím, zda je situace stále aktuální?
1 | 2 >>

Přidat nový příspěvek

Chcete investovat na burze a nevíte jak začít? Napište nám

Zkušenosti

Také máte někdy pocit, že kam se podíváte, tam se někomu daří a...

Akciecz běží díky fin. podpoře 

Anketa

Líbí se vám nový design našich stránek?

Ano (3 716)
Ne (252)

Celkový počet hlasů: 3968

Představení

10.11.2020 03:30
Pokud jste někdy toužili mít vlastní dům pár minut za Hradcem...

Obrazem

Chcete z roku 2021 udělat parádní rok a splnit si svoje plány a sny?...