Akcie.de a TA

21.05.2009 23:53

Po delším čase jsem zavítal, čistě ze zvědavosti, na překvapivě mnohými ostře sledované stránky nejmenovaného amatérského technického analytika. Ano, uhádli jste! Je to on, ten co se v zásadě situoval do pozice největšího experta na TA v ČR. Člověka, pro kterého jsou přístupy investorů typu Warren Buffett již dávno nepoužitelné, třebaže díky nim vydělali miliardy USD.

Ale k věci. Tento nejmenovaný TA analytik o sobě již několikrát prohlásil, že je dlouhodobý investor a tedy investuje na léta a začne investovat na burze až za několik let. Budiž.

Tento člověk, který se považuje za dlouhodobého investora, ve skutečnosti tráví spoustu času analyzováním 15ti minutových grafů jednotlivých indexů a dělá sofistikované technické analýzy krátkodobého vývoje. Na dlouhodobého investora poněkud netradiční přístup, mírně řečeno.

A k jakým došel závěrům v jednom z posledních příspěvků? Domnívá se, že akcie v příštích dnech a týdnech mohou jít nahoru a nebo mohou jít dolů. Geniální odhad!!!

Inu, lidská blbost je věčná.

(Upozornění: Autor považuje TA za jeden z důležitých nástrojů investorů i obchodníků a sám ji intenzivně využívá při své práci)

Více o autorovi se dozvíte na janhysek.com

Přidat.eu záložku

Chcete nastavit vaše investiční portfolio nebo udělat jeho audit? Napište nám

Zkušenosti

Také máte někdy pocit, že kam se podíváte, tam se někomu daří a...

Akciecz běží díky fin. podpoře 

Anketa

Líbí se vám nový design našich stránek?

Ano (3 853)
Ne (368)

Celkový počet hlasů: 4221

Představení

07.05.2023 01:34
Máme dvacet let profesionálních zkušeností s nastavováním našich...

Obrazem

Chcete z roku 2021 udělat parádní rok a splnit si svoje plány a sny?...