Akcie.de a TA

21.05.2009 23:53

Po delším čase jsem zavítal, čistě ze zvědavosti, na překvapivě mnohými ostře sledované stránky nejmenovaného amatérského technického analytika. Ano, uhádli jste! Je to on, ten co se v zásadě situoval do pozice největšího experta na TA v ČR. Člověka, pro kterého jsou přístupy investorů typu Warren Buffett již dávno nepoužitelné, třebaže díky nim vydělali miliardy USD.

Ale k věci. Tento nejmenovaný TA analytik o sobě již několikrát prohlásil, že je dlouhodobý investor a tedy investuje na léta a začne investovat na burze až za několik let. Budiž.

Tento člověk, který se považuje za dlouhodobého investora, ve skutečnosti tráví spoustu času analyzováním 15ti minutových grafů jednotlivých indexů a dělá sofistikované technické analýzy krátkodobého vývoje. Na dlouhodobého investora poněkud netradiční přístup, mírně řečeno.

A k jakým došel závěrům v jednom z posledních příspěvků? Domnívá se, že akcie v příštích dnech a týdnech mohou jít nahoru a nebo mohou jít dolů. Geniální odhad!!!

Inu, lidská blbost je věčná.

(Upozornění: Autor považuje TA za jeden z důležitých nástrojů investorů i obchodníků a sám ji intenzivně využívá při své práci)

Více o autorovi se dozvíte na janhysek.com

Přidat.eu záložku

Chcete investovat na burze a nevíte jak začít? Napište nám

Zkušenosti

Absolvoval jsem dnes celkem dlouhý telefonát s člověkem, který chtěl...

Anketa

Líbí se vám nový design našich stránek?

Ano (3 663)
Ne (218)

Celkový počet hlasů: 3881

Představení

15.05.2016 16:22
Víte, že když se spolu začnou bavit dva lidé, tak v průměru po sedmi...

Obrazem

Jak to udělat, aby peníze pracovaly pro mne a ne já pro ně? Více zde.