Burzovní makléři

14.04.2011 07:32

Makléři: Píše mi burzovní makléř

Před několika dny jsem publikoval článek Neodbytní makléři a makléřské firmy. V diskusi pod článkem se objevilo několik komentářů a specielně komentář neznámého burzovního makléře mi přišel být zaznamenáníhodný a tak jej dnes, včetně mých odpovědí, přináším jako samostatný článek.

 

Článek:

Neodbytní makléři a makléřské firmy

 

Komentáře:

 

makléř (jako denisa_pitnerova):

Dobrý deň pán Hysek

dovoľte, aby som si vyjadril svoj názor k diskusii, kde som si pozorne prečítal Vaše články, na čo mi nedá nereagovať.

co sa týka Capital Partners to je kapitola sama o sebe, ale aj tam bolo možno tak 5 -10% maklérov, ktorý tento robili profesionálne. Hlavne je to o maklérovi, ktorý Vás obchoduje

Problém Capartov bol v ich vedení, že pán Černý má zarobené na 20 barákov, 7 lamborgini...atď o čom ich biznis je každý vie, keď jeden z majiteľov Capital Partners jazdí na mejdany vrtuľníkom... . Čudujem, že dostali pokutu 20 000 000,- Kč a nie 200 000 000,- K4 - zaslúžili by si to, koľko klientov okradli a pretočili.

Čo ma však veľmi zaujalo na tejto diskusii Váženy pane, že hádžete všetky do jedného vreca, lebo je tu veľa serióznych brokerov Patria, BH Securities, Cyrrus, FIO, Colosseum, ktorý robia tento biznis solídne a seriózne. Pracujem pre jedného z nich, ktorý pristupuje ku klientom zodpovedne a profesionálne v obchodovaní, a snažíme sa to klientov trhy - obchodovanie naučiť, aby si časom obchodovali aj sami.

Sú klienti, ktorý si na akciách, trebárs komoditách slušne zarobia a obchodujú roky, ale pokiaľ si niekto myslí, že z investíciou 10 000,- USD spasia svet, tak sú na omyle a je len na maklérovi či od klienta túto čiastku vezme - dobrá investícia je na nad 20 000,- USD, pre expertov a skúsených klientov od 100 000,- USD vyššie. Každý však vie do akého rizika ide.

Niekedy sa stane, že tie trhy idú proti nám a nikto na svete nemá krištáľovú guľu, aby ich odhadol a sú tam straty, ktoré sa snažíme ďalšími plusovými obchodmi klientom vykompenzovať. Keď sa nájde maklér, ktorý sa snaží klienta vypoplatkovať - vytočiť a namastiť si kapsy mal by to hlídať manažer týmu a dotyčný maklér nemá v tomto biznise čo robiť.

Pokiaľ klient je skúsený nechce obchodovať z maklérom, môže si sám, kde mu zabezpečíme platformu a technické zabezpečenie brokera. Pokiaľ je konzervatívny, pasívny spravujeme mu financie v Asset managmente - ide len o firmu a makléra, ktorý robí túto prácu profesionálne, logicky, s normálnymi argumentami a citom pre diplomaciu.

Pokiaľ sa tu mienite posmievať Vy a Vaši kolegovia napr. p. Rozkovec z ľudí - maklérov, ktorý robia túto prácu, tak si to robte pre mňa za mňa celý život - ukazujete týmto len svoju hlúposť a ego :)))

Vypisovať tu, že jedia bramborový šalát a z rohlíkmi :)))), tak to ma pobavilo nesmierne :DDDDDD , možno brokeri v Capital Partners, ktorý na túto prácu nemali sa takto stravovali,

Chodím si dennodenne na obedy, platím si externé šúdium MSc na www.bibs.cz , normálne dovolenky, eurovíkendy, mám prenajatý pekný byt v centre Prahy, časom si vezmem hypo na dom a žijem si normálny život.

Sú u nás makléri, ktorý majú vačšie výplaty ako český prezident Váženy pane :DDDD

Veľmi ma zaujalo p. MUDr. Hýsek, že ste vyštudoval medicínu a považujte sa za "finančného experta", aj keď nezvyknem súdiť knihu podľa obalu.

Podľa Vášho správania v diskusiách a chovanie p.Rozkovca VY PROFESIONÁLI ABSOLUTNE NIE STE... .

NEDOKÁZALI BY STE PREDAŤ ANI PSOVI KLOBÁSU V TOMTO BIZNISE... :DDDDD

PS: Všimol som si ešte reklamy na +500 a Brokerjet na Vašich stránkach, takže tuším odkiaľ vietor veje.

Príjemný zvyšok dňa, píšem z mailu priateľky kvoli anonymite... :)

Broker

 

Hýsek:

V žádném případě jsem nehodil všechny makléře do jednoho pytle. Stačí se podívat na moji formulaci:"Problém je v tom, že 90% firem z tohoto oboru je velmi neseriózních a 90% tuzemských burzovních "makléřů"/"telefonistů" je buď zcela nekompetentních a nebo vysloveně neseriózních.".

V žádném případě netvrdím, že neexistují solidní makléři. Je jich ovšem jako šafránu.

Co se týče mých kompetencí, nemá smysl Vás přesvědčovat. A ani to vlastně nepotřebuji.

Co se týče reklam na tomto serveru, tak ty automaticky generuje Google. Zde nehledejte žádný zájem. Už se mne na to ptalo více lidí a té otázce rozumím.

Tvrdíte sice, že neposuzujete knihu podle obalu, v mém případě jste to ovšem právě udělal.

Co se týče Hynka Rozkovce, tak Vás mohu ujistit, že jeho burzovní znalosti a dovednosti převyšují minimálně 90% všech burzovních makléřů. Evidentně Hynka neznáte.

Přeji Vám úspěch ve Vašem byznysu a mějte na paměti, že tu práci je třeba dělat na prvním místě pro klienty a že ti musí být spokojení a vydělávat. Vše ostatní, včetně Vašeho platu a požitků, je druhořadé.

 

*

 

makléř (jako denisa_pitnerova):

PS2: Zároveň sa ospravedlňujem za svoje pravopisné chyby v prvej správe, ktoré nezvyknem robiť. Zo záujmom som si sledoval Vás web, až keď som nenarazil na pár článkov, na ktoré som odpovedal - ste partia komediantov :DDD aspoň sa tak ukazujete pán Hýsek alebo ste možno prišiel o veľa miliónov z Capital Partners a potrebujete si takto vylievať zlosť.

Rozhodne ak by ste prišiel k nám do firmy resp. ku mne investovať pravdepodobne by som Vás vyniesol v zuboch a vyhodil ako handru s Vaším arogantným správaním, ktoré cítim z Vašich komentárov.

Autori

https://www.akciecz.com/autori-akcie-cz/

Lebo túto vetu dokáže napísať iba klaun a ten, kto tento biznis nepozná, prípadne loser, ktorý v živote toho veľa nedosiahol. Viď Vaše reakcie, odkaz 1 a Vaše posmešné príspevky - odkaz 2, kde ako malé deti rozoberáte kto Vám volal a podobne malichernosti....je to úplne na hlavu :DDD .

1. Problém je v tom, že 90% firem z tohoto oboru je velmi neseriózních a 90% tuzemských burzovních "makléřů"/"telefonistů" je buď zcela nekompetentních a nebo vysloveně neseriózních.

2. https://www.akciecz.com/news/makleri-capital-partners-na-konecne-stanici/

Je to odo mňa všetko.

Broker

 

Hýsek:

Vážený pane makléři, který nechcete, na rozdíl od nás ostatních, odhalit svoji identitu. Asi nemá smysl Vám na to odpovídat a věřím, že odpověď vlastně ani nečekáte. Domnívám se, že Vašim komentářem jste o sobě lidem prozradil více než jste chtěl.

(P.S.: Klientem Capital Partners jsem nikdy nebyl. Pánové z Capital Partners mi však léta a opakovaně telefonovali a agresivně nabízeli své služby. Viz také zde.)

 

jh

 

Přidat.eu záložku

Osobnosti a vůdci

17.03.2013 14:45
Robert Bosch, otec-zakladatel   Možná si to málokdo z nás uvědomuje a ví to, ale když dnes otevřete kapotu svého vozu, velmi pravděpodobně pod ní najdete mnoho produktů firmy Robert Bosch. Dnes je to jedna z nejvýznamnějších německých i evropských firem.  Seznam vynálezů Bosche je...
18.02.2013 21:58
Studenti českých VŠ vybírali v anketě nejatraktivnější zaměstnavatele. Celkově mezi nimi vyhrál ČEZ. Ukázal to druhý ročník průzkumu TOP zaměstnavatelé 2012/2013, který mezi studenty vysokých škol uspořádala Česká studentská unie. Doporučení Eastwander   Výsledky hlasování studentů s...
27.01.2013 22:27
Klaus Schwab, Davos   Je zcela jasné, že budoucnost světové ekonomiky je založena na obnovení důvěry. Musíme se dostat z nynějšího krizového naladění. Klaus Schwab, zakladatel Světového ekonomického fóra   Doporučení Zveme vás na aukci zajímavého internetového...
27.01.2013 19:52
Peter Brabeck-Letmathe, Nestlé   Je to neuvěřitelná situace. Miliony lidí trpí hladem, ale stále více potravin spotřebovávají auta. Peter Brabeck-Letmathe, šéf představenstva Nestlé       Doporučení Nevíte si rady s daňovým přiznáním? Hledáme strategického partnera Obytné...
26.01.2013 03:19
  3,3 milionu Čechů, kteří mají volební právo, je na sociální síti Facebook. Jedná se o 40% všech voličů. Jistě, ten nadpis je poněkud nadnesený. Ale doba k tomu skutečně pomalu spěje. Žijeme v době sociálních sítí. Kdo ten trend nezachytil, stává se z něho tak trošku mimoň. Internet a...
13.01.2013 23:05
Tomáš Garrigue Masaryk, 1910   Snad není nic pro politiku, ale také pro život tak důležité jako poznávat lidi. Poznat ty pravé a povolané, ale také prokouknout ty nesprávné a neprávem se deroucí na veřejnost. Každý úspěšný převrat vynese na povrch mnoho parvenuů, křiklounů a falešných...
11.01.2013 20:41
Timotheus Höttges, Deutsche Telekom   Když budeme teď investovat do technologií a inovací, vrátí se nám to v budoucnosti v nových příležitostech. Musíme na sebe vzít tohle riziko, protože bez něj zůstaneme zamčení v byznyse, který pomalu umírá. Timotheus Höttges   Doporučení Zveme...
08.01.2013 03:58
Karel Havlíček, předseda Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR Nejdůležitější je vše zjednodušit a nekomplikovat. Česká republika má 62 různých strategií. Deset z nich, které vznikly v poslední době, se týká podnikání. To je neštěstí. To ani nepřečtete. My říkáme -...
04.01.2013 21:54
Průzkumy ukazují nejasnosti v myslích většiny mladých lidí o tom, jak vzniká prosperita, kde se generuje bohatství. Stále větší část respondentů věří, že zdrojem bohatství je stát. Nezatěžuje se tím, že stát hlavně redistribuuje bohatství, které vzniklo jinde a které je v rostoucí míře...
04.01.2013 05:33
Andrew Mason, Groupon   Každoročně vznikají různé žebříčky "nej". Mimo největších hvězd roku se zavedená ekonomická media již tradičně snaží určit největší losery roku. A kandidátů se najde vždycky dosti. Doporučení Zveme vás na aukci zajímavého internetového...
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Chcete nastavit vaše investiční portfolio nebo udělat jeho audit? Napište nám

Zkušenosti

Také máte někdy pocit, že kam se podíváte, tam se někomu daří a...

Akciecz běží díky fin. podpoře 

Anketa

Líbí se vám nový design našich stránek?

Ano (3 863)
Ne (378)

Celkový počet hlasů: 4241

Představení

07.05.2023 01:34
Máme dvacet let profesionálních zkušeností s nastavováním našich...

Obrazem

Chcete z roku 2021 udělat parádní rok a splnit si svoje plány a sny?...