Investiční klub: Založte si vlastní investiční klub

01.01.2010 13:20

Následující příspěvek se včera objevil na www.investoři.net. Přijde mi to jako dobrý nápad a tak ho zde, po dohodě s jeho autorem, publikuji:

Hezký den všem investorům,

následující řádky jsou určeny všem, kteří ví stejně tak jako já, že peníze na bankovním účtě nikdy nevytvoří bohatství, že jsou tu jiné a daleko zajímavější prostředky, které mohou přinášet stabilní výnosy, a které zdaleka nejsou pouze pro bohaté.

S tím, čím bych chtěl nyní oslovit investováníchtivé lidi, to není žádná novinka a převratná věc. A sice jde o investiční klub (IK).

Investiční kluby existují již pěknou řádku let nejenom v USA a UK, ale i v jiných zemích. IK mohou být zaměřeny na reality, akcie a další možné investiční nástroje. IK, o kterém nyní píši, by byl zaměřen na investování do akcií.

Jsou mezi námi lidé (já se řadím mezi ně), kteří nemají dostatek kapitálu, aby investovali velké finanční částky. Proto je tu možnost vytvoření IK, který bude sdružovat lidi podobného smýšlení. Riziko ztráty všech prostředků je tu o mnoho menší, než když investuji sám. Na druhou stranu si lidé mohou vyměňovat zkušenosti, nápady a tak se sebevzdělávat.

Členem IK se může stát prakticky kdokoliv a v žádném případě nezáleží na znalostech a zkušenostech v oblasti akcií.

Předpokladám, že nejenom můj, ale i zájem ostatních investorů je dosáhnout maximálního zisku, a proto by IK investoval na základě doporučení odborníka s dlouholetou zkušeností a kladnými výsledky.

Samozřejmě velice důležitá a neopomenutelná věc je zabezpečení vložených prostředků IK, spravování portfolia, vyhodnocování výsledků, informování všech členů IK a nakonec vše legálně zajištěné tak, aby žádný člen neutrpěl ztrátu ze své či jiného viny.

Tato nabídka je pro vážné zájemce o vytvoření IK, který by mohl přinášet dlouhodobé stabilní výsledky pro všechny zúčastněné členy. Budu se těšit na Váš zájem, který, pevně doufám, přeroste v založení našeho investičního klubu.

S pozdravem
Jan Přibyl
honza1974cz@hotmail.co.uk
 

 

Publikoval: Jan Hýsek

  

Diskutovat o tomto tématu můžete na investičním fóru.

 

  • Chcete se rychle orientovat ve finančních serverech? iAkcie jsou to co hledáte.

Přidat.eu záložku

Chcete nastavit vaše investiční portfolio nebo udělat jeho audit? Napište nám

Zkušenosti

Také máte někdy pocit, že kam se podíváte, tam se někomu daří a...

Akciecz běží díky fin. podpoře 

Anketa

Líbí se vám nový design našich stránek?

Ano (3 864)
Ne (379)

Celkový počet hlasů: 4243

Představení

07.05.2023 01:34
Máme dvacet let profesionálních zkušeností s nastavováním našich...

Obrazem

Chcete z roku 2021 udělat parádní rok a splnit si svoje plány a sny?...