Kavárenský řetězec CrossCafe se znovu rozrůstá

08.02.2014 17:09

CrossCafe, český originální franchisingový koncept nekuřáckých kaváren, se se opět rozrůstá. Letos plánuje otevření 6 nových poboček, z toho dvě v Praze a jednu v Hradci Králové. O dalších lokalitách intenzivně jedná s obchodními partnery. Řetězec CrossCafe tak má do konce letošního roku disponovat celkem 22 kavárnami v Praze, Plzni, Hradci Králové a některých dalších regionech.

Posilujeme pozici v krajských městech

„Jsme rádi, že se nám daří realizovat naši dlouhodobou strategii v poměrně rychlém tempu. Svoji pozici posilujeme především v krajských městech a Praze, kde vidíme zajímavý obchodní potenciál s možností růstu. Poptávka zákazníků po našich kavárenských službách se zvyšuje. Roste i zájem budoucích franchisantů o získání naší licence, kteří se nám hlásí téměř každý den. Pečlivě si ale vybíráme, takže naši značku svěříme zájemci až po důkladném prozkoumání. Mohu však potvrdit, že 28. února otevřeme novou pobočku na Strossmayerově náměstí v Praze, 15. dubna v pražském OC Lužiny a v květnu v Hradci Králové V Kopečku. Ve druhém pololetí roku 2014 chceme otevřít novou kavárnu i v některém dalším krajském městě,“ říká Jan Janák, zakladatel a majitel licence CrossCafe.

Důvody rychlého rozvoje kavárenského řetězce

Zájem zákazníků i žadatelů o poskytnutí licence má podle šéfa řetězce Jana Janáka dva hlavní důvody. „Zatímco kavárenští hosté oceňují služby a originální nekuřácký prostor s funkčním designem, budoucí franchisanti kvitují pozitivní vnímání značky a celkový obchodní koncept. Svoji roli hraje i fakt, že CrossCafe nabízí příznivější podmínky pro poskytnutí licence než nadnárodní značky.“

Růst CrossCafe v číslech

CrossCafe se daří i ekonomicky, tržby v pražských kavárnách meziročně vzrostly o 47 %, v plzeňských o 10 %. V Hradci Králové má řetězec zastoupení první rok a ten zatím hodnotí jako velmi úspěšný s již vykazujícím růstovým trendem. Celkové tržby za loňský rok vzrostly kavárenské síti o 22%.

O CrossCafe

CrossCafe je český originální franchisový koncept nekuřáckých kaváren. Posláním CrossCafe je vytvářet příjemný prostor pro nejrůznější kavárenské aktivity hostů. Mohou se zde potkávat s přáteli, stejně jako být sami, studovat či pracovat, vzít si kávu s sebou nebo jen tak posedět. Každý návštěvník tento originální prostor využívá jinak, podle svých představ. Samozřejmostí kaváren CrossCafe je kvalitní prémiová káva vlastní směsi, originální domácí zákusky a čerstvé sendviče. Wi-fi zóna je standardem každé kavárny.

Zdroj

 

 

Doporučení

Profesionální poradenství poskytované licencovanými makléři

Investiční strategie

Přidat odkaz

 

 

Využíváme CzechNet.org.

Diskusní téma: Kavárenský řetězec CrossCafe se znovu rozrůstá

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.

Přidat nový příspěvek

Články

11.04.2013 05:40
1 V jaké firmě dostanete nejvyšší plat 2 Jaderná energetika: Největší producenti uranu 3 Apple přichází s iHodinkama 4 Penzijní fondy versus české tituly na burze? 5 Robert Bosch: historie firmy a současnost aneb co mají Bosch společného s...
<< 28 | 29 | 30 | 31 | 32

Chcete nastavit vaše investiční portfolio nebo udělat jeho audit? Napište nám

Zkušenosti

Také máte někdy pocit, že kam se podíváte, tam se někomu daří a...

Akciecz běží díky fin. podpoře 

Anketa

Líbí se vám nový design našich stránek?

Ano (3 863)
Ne (378)

Celkový počet hlasů: 4241

Představení

07.05.2023 01:34
Máme dvacet let profesionálních zkušeností s nastavováním našich...

Obrazem

Chcete z roku 2021 udělat parádní rok a splnit si svoje plány a sny?...