Reference Jan Hýsek

Bc. Tomáš Oburka 2010
"Jako člověk snažící se udržet si nadhled, nezávislost a objektivitu mohu s klidným svědomím říci, že takových lidí, kteří se o své klienty opravdu starají a přináší jim bezpočet úspor, výhod a samozřejmě zisk, je opravdu velmi málo. Shodou okolností jsem při hledání rad a různých užitečných informací na internetu narazil na Dr. Jana Hýska. Po důkladném prostudování jeho webů a činnosti samotné mi to nedalo a rozhodl jsem se ho kontaktovat. Zajímalo mě, zda realita je opravdu taková, jak proklamuje na svých stránkách. Nejedno moudro říká, že chytrý člověk investuje – zde, krom různých dotací od státu a daňových zvýhodnění, mám na mysli zejména investice do akcií. Nejinak je tomu i v mém případě. Jenže nejsem natolik zkušený a tato oblast není zrovna mojí silnou stránkou, z tohoto důvodu jsem se i já rozhodl vyhledat nějakou skutečnou odbornou pomoc, člověka, který by mi v dané oblasti poradil a já věděl, že se na něj mohu spolehnout. Samozřejmostí je, že jsem si zjišťoval i mnoho jiných alternativ a variant. Nicméně slovo dalo slovo a dohodli jsme se na osobní schůzku, při které se mi pan Hýsek snažil vyjít maximálně vstříc a také tak učinil. Zde bych si dovolil menší vsuvku, jež je určena zejména skeptickým a nedůvěřivým jedincům, ano, Dr. Hýsek opravdu existuje a není to žádná vybájená bytost. Ovšem k věci. Po mém příjezdu jsme několik hodin debatovali a konzultovali nabídku jeho služeb, investiční postup, následný servis a samozřejmě finanční podmínky – ty, po důkladné analýze celého trhu, jsou bezkonkurenčně nejlepší za ty nejkvalitnější služby. Proto nic nebrání naší další spolupráci, na níž se moc těším.

Jak s oblibou rád říkám: „Když dva dělají totéž, není to totéž…“. Jsem opravdu vděčný za to, že jsem měl možnost poznat Dr. Jana Hýska, jenž podobně jako já zastává totožnou filozofii a přístup ke svým klientům, pro něž dělá maximum."

Bc. Tomáš Oburka
finanční poradce pro kraje Vysočina, Jihomoravský a Moravskoslezský
725 881 705
tomas.oburka@email.cz

 

Přidat.eu záložku

Chcete investovat na burze a nevíte jak začít? Napište nám

Zkušenosti

Absolvoval jsem dnes celkem dlouhý telefonát s člověkem, který chtěl...

Anketa

Líbí se vám nový design našich stránek?

Ano (3 663)
Ne (218)

Celkový počet hlasů: 3881

Představení

15.05.2016 16:22
Víte, že když se spolu začnou bavit dva lidé, tak v průměru po sedmi...

Obrazem

Jak to udělat, aby peníze pracovaly pro mne a ne já pro ně? Více zde.

Osobní zkušenosti

Plaťte málo a vydělávejte hodně Není nic neobvyklého, když si lidé půjčují peníze v bance a jsou ochotni za to zaplatit nemalé peníze. Pokud jde však o jejich vlastní finanční prostředky, nemá většina lidí téměř žádné ambice a nechávají peníze "ležet ladem" či vydělávat zoufale málo. Proč...
<< 1 | 2 | 3