Diskusní téma: Zahraniční akcie

Создаю копии сайтов от 500 рублей за лендинг

Neooancef 16.10.2019
Здесь вы можете заказать копию любого сайта под ключ, недорого и качественно, при этом не тратя свое время на различные программы и фриланс-сервисы.

Клонированию подлежат сайты как на конструкторах, так и на движках:
- Tilda (Тильда)
- Wix (Викс)
- Joomla (Джумла)
- Wordpress (Вордпресс)
- Bitrix (Битрикс)
и т.д.
телефон 8-996-725-20-75 звоните пишите viber watsapp
Копируются не только одностраничные сайты на подобии Landing Page, но и многостраничные. Создается полная копия сайта и настраиваются формы для отправки заявок и сообщений. Кроме того, подключается админка (админ панель), позволяющая редактировать код сайта, изменять текст, загружать изображения и документы.

Здесь вы получите весь комплекс услуг по копированию, разработке и продвижению сайта в Яндексе и Google.

Хотите узнать сколько стоит сделать копию сайта?
напишите нам
8-996-725-20-75 звоните пишите viber watsapp

Konzervativní investice

Marek M. 18.01.2012
Dobrý den,

Zastupuji společnost s několika letou tradicí a mnohaletými výsledky v oboru private equity (PE) , proto bych Vás rád oslovil i touto cestou. Umožňujeme vstupovat klientům do našich projektů jako partneři, protože se naše portfolio stále rozzrůstá a nadále expandujeme, máme plno nových projektů jak v čechách tak v zahraničí. Jedná se o konzervativní investování do korporátních a dlouho prověřovaných projektů, proto nečekejte žádné spekulace a přísliby vysokých výdělků. Pro více informací mě prosím kontaktujete na:
email: Marek.M.P.CZ@seznam.cz
nebo
mobil: 606 190 290

Jména společnosti nejsou uvedeny záměrně kvůli reklamě, podrobné informace osobně.

Private Equity - význam
Private equity a venture capital (PE/VC) jsou alternativním zdrojem financování inovativních projektů a podniků s potenciálem rychlého růstu. Střednědobé až dlouhodobé financování poskytované za získání podílu na základním kapitálu podniků, jejichž akcie nejsou obchodovány na burze. Investuje se do podniků, které mají potenciál pro tvorbu hodnoty a růst tržního podílu a jejichž podnikatelský plán má za cíl vyrábět a nabízet vysoce inovativní produkt, proces či technologii.

Investice do veřejně neobchodované společnosti, za kterou investor získá podíl na základním kapitálu. Pojem private equity je názvem celé skupiny těchto investic. Private equity v sobě zahrnuje odkupy firem firemním (buy-out) nebo externím managementem (buy-in), ale i venture kapitál, což je kapitál investovaný do založení (seed), rozběhu (start-up) a dalšího rozvoje podniku.

Více informací:
https://www.arcacapital.com/cz/investice/private-equity

Nové investiční fórum - 1st CZECH FINANCIAL FORUM

Admin 14.12.2009
Vážení čtenáři a diskutující, toto fórum volně pokračuje na adrese:
www.financial.forumczech.com

Jste všichni srdečně zváni.

Vaše integrita

Tomáš 22.11.2009
Téma integrity finančního poradce je ze všeho nejdůležitější. Jak jste na tom s integritou Vy nechť posoudí každý čtenář sám. Já v ní nevěřím.

Re: Vaše integrita

Admin (Hýsek) 26.11.2009
Tak to už je, Tomáši, Vaše věc. Ostatně, každý člověk by měl vědět jak si stojí. Měl jsem to štěstí, že jsem v době, kdy jsem byl zaměstnancem Johnson & Johnson (JC), absolvoval poměrně rozsáhlé (a dost drahé) psychologické testy. Jenom výsledky a komentáře jsou na nějakých dvaceti stránkách a tak vím celkem přesně jak si stojím a kde mám silné a slabé stránky. Každý inteligentní člověk by měl vědět jak je na tom.

Ale tohle fórum zde není od toho, abych zde něco někomu dokazoval a někoho o něčem přesvědčoval. To už dávno nepotřebuji, to bylo aktuální tak před rokem. Mám nyní tolik práce, že už bohužel musím většinu nových zájemců o spolupráci odmítat i když bych velmi rád pomohl všem. A když už chci někoho o něčem on-line přesvědčit, tak ho směřuji na zcela jiný svůj web.

Každopádně máte pravdu v tom, že osobnost je to nejdůležitější.

Sakra, málem jsem zapomněl uvést následné sezení a rozbor výsledků oněch psychologických testů s panem profesorem. Snad mi to pan profesor promine. Mám to totiž uložené jako dvě vzpomínky.

Jinak článek napsaný speciálně na téma osobnost finančního poradce napsaný panem docentem Taubnerem výhradně pro můj blog najdete zde:
https://aakjh.blogspot.com/2008/05/jak-poznat-dvryhodnost-poradce.html

AA: Alcoa in surprise return to profitability

Admin 08.10.2009
Alcoa in surprise return to profitability:
https://www.ft.com/cms/s/0/8a8ffea4-b38b-11de-ae8d-00144feab49a.html?ftcamp=rss&nclick_check=1

Re: AA: Alcoa in surprise return to profitability

david 08.10.2009
srotovne...

Re: Re: AA: Alcoa in surprise return to profitability

Admin 09.10.2009
A díky za něj...

Akcie zahraničních bank

Admin 03.10.2009
Pro mé věrné kritiky, kteří mi opakovaně vyčítají, že nikdy nic neprozradím, jsem napsal krátký příspěvek včetně konkrétních 6 titulů, které jsem nakoupil a co s nimi budu dále dělat. Najdete jej zde:
https://aakjh.blogspot.com/2009/10/akcie-bank-bac-c-gs-dbk-cbk-erbag.html

Stalo se před rokem...

Admin 17.09.2009
https://aakjh.blogspot.com/2008/09/lehman-brothers-kon-po-158-letech.html

Kanadské banky

Petr 25.08.2009
Dobrý den,
pane Hýsku, gratuluji k pěknému webu. Obávám se, že zapadl dotaz Pavlíny z minulého týdne. Proto ho sem nakopíruji:

Co říkáte na tento článek?
https://www.investicniweb.cz/akcie/2009/8/21/clanky/kanadske-banky-snizovani-dividend-na-obzoru-co-na-ceny-akcii/

Opravdu je něco takového možné, nebo autor přehání? Děkuji.

Re: Kanadské banky

Admin (Hysek) 28.08.2009
Vazeni, na vsechny dotazy adresovane primo moji osobe budu postupne odpovidat po navratu z dovolene (ze zahranici) 4.9.09.

Toto forum je zcela otevrene a muzete samozrejme diskutovat mezi sebou.

Hysek (Kreta)

Re: Kanadské banky

Admin 05.09.2009
Článek jsem si přečetl a čekal jsem něco převratného. Na nic převratného jsem nenarazil. Na burze je samozřejmě možné všechno.

Článek ve mně nevzbuzuje žádné emoce a nevím co k němu dodat. Nemám rovněž nakoupené žadné akcie kanadských bank. US banky mne zajímají výrazně více. Pro zajímavost, mám nakoupeny GS, C, BAC.

Banky

Pavlína 16.08.2009
Jak se díváte na banky? Budou ještě odepisovat velké ztráty?

Re: Banky

Admin 16.08.2009
Těžká otázka. Netuším, s jak velkými ztrátami ještě přijdou. Spíše Vám odpovím jak vnímám banky jako investici. Za posledních zhruba 10 měsíců jsem velkou část prostředků investoval právě do akcií bank a bylo to jistě riskantní (a věděl jsem přesně co dělám), když se však podívám na portfolio, tak největší zisky jsou za tu dobu právě na bankách (+150%, +200% - běžné). Samozřejmě to byly výběrové investice a nejednalo se celkem o více než nějakých 8-10 bank.

V současné době jsem část těchto akcií s tučným ziskem prodal. Nicméně jsem přesvědčený, že výběrové investice do akcií bank (a pojišťoven) jsou i v tento okamžik jedny z nejzajímavějších.

Myslím, že k tomu všemu lze využít i selský rozum, pokud člověk ví, jak burza v principu funguje a pokud jsou akcie velkých a zavedených bank díky krizi za zlomky původních cen...

Re: Re: Banky

Pavlína 20.08.2009
Bankami si nejsem jista, navíc nikdy nevíte, co přesně mají ve své rozvaze či derivátech. Pak může zkolabovat ze dne na den. Více se mi zamlouvá farmacie a zemní plyn. V rámci zajištění (kdyby se krize přece jenom ještě zhoršila) přemýšlím i o malé investici do firem těžících drahé kovy.

Re: Re: Re: Banky

Admin 20.08.2009
Zemní plyn ano.
Těžaři ano.
Farmacie proč ne?
Banky ano. Samozřejmě výběrově a opatrně (ale to není nic nového...).

Re: Re: Re: Re: Banky

Pavlína 21.08.2009
Jak prověříte banku, když neznáte její derivátové pozice? Tento údaj nenajdete ani ve výroční zprávě, prakticky nikde. Můžete ji prověřovat horem dolem, ale když neznáte derivátové pozice, je Vám to na nic. Musíte doufat, že jste nevybral Černého Petra.

Re: Re: Re: Re: Re: Banky

Admin 21.08.2009
Jasně, že jim do toho nevidíme. Snažím se nastudovat vše co je dostupné a pak si udělat závěr. Spousta věcí lze odečíst nepřímo. Každá akcie je nakonec sázka že? A letos mi to s bankami prostě vyšlo - skoro vše je nyní +100% - +200% a část zisku jsem již uzavřel. Ale bylo to riskantní, vím.

Kanadské banky

Pavlína 21.08.2009
Co říkáte na tento článek?
https://www.investicniweb.cz/akcie/2009/8/21/clanky/kanadske-banky-snizovani-dividend-na-obzoru-co-na-ceny-akcii/

Re: Kanadské banky

Admin 05.09.2009
Článek jsem si přečetl a čekal jsem něco převratného. Na nic převratného jsem nenarazil. Na burze je samozřejmě možné všechno.

Článek ve mně nevzbuzuje žádné emoce a nevím co k němu dodat. Nemám rovněž nakoupené žadné akcie kanadských bank. US banky mne zajímají výrazně více. Pro zajímavost, mám nakoupeny GS, C, BAC.

AIG

Pavel 06.08.2009
A včera akcie udělala 60% zase nahoru...hmm..ví někdo proč? Je to záhadou.

Re: AIG

Admin 06.08.2009
Často ten důvod velkých pohybů nikdo nezjistí. Vždyť stačí, aby jeden velký hráč udělal investiční rozhodnutí za pár miliard a už to jede a všichni jenom koukáme :-)

Re: Re: AIG

Admin 07.08.2009
https://www.e15.cz/burzy-a-trhy/akcie-aig-vyletly-vzhuru-pojistovna-pry-jedna-s-vladou-o-vymene-dluhu-za-akcie

AIG

Pavel 15.07.2009
Jak vidíte další vývoj AIG? Je mi schopen někdo říci, přoč po splitu spadla akcie až o 60%? Něoc se sice šušká o problémech, ale že by vypluly zároveň s tím splitem?

Přidat nový příspěvek

Chcete investovat na burze a nevíte jak začít? Napište nám

Zkušenosti

Absolvoval jsem dnes celkem dlouhý telefonát s člověkem, který chtěl...

Anketa

Líbí se vám nový design našich stránek?

Ano (3 654)
Ne (209)

Celkový počet hlasů: 3863

Představení

15.05.2016 16:22
Víte, že když se spolu začnou bavit dva lidé, tak v průměru po sedmi...

Obrazem

Jak to udělat, aby peníze pracovaly pro mne a ne já pro ně? Více zde.