Makléři: Píše mi burzovní makléř

14.04.2011 07:33

Makléři: Píše mi burzovní makléř

Před několika dny jsem publikoval článek Neodbytní makléři a makléřské firmy. V diskusi pod článkem se objevilo několik komentářů a specielně komentář neznámého burzovního makléře mi přišel být zaznamenáníhodný a tak jej dnes, včetně mých odpovědí, přináším jako samostatný článek.

 

Článek:

Neodbytní makléři a makléřské firmy

 

Komentáře:

 

makléř (jako denisa_pitnerova):

Dobrý deň pán Hysek

dovoľte, aby som si vyjadril svoj názor k diskusii, kde som si pozorne prečítal Vaše články, na čo mi nedá nereagovať.

co sa týka Capital Partners to je kapitola sama o sebe, ale aj tam bolo možno tak 5 -10% maklérov, ktorý tento robili profesionálne. Hlavne je to o maklérovi, ktorý Vás obchoduje

Problém Capartov bol v ich vedení, že pán Černý má zarobené na 20 barákov, 7 lamborgini...atď o čom ich biznis je každý vie, keď jeden z majiteľov Capital Partners jazdí na mejdany vrtuľníkom... . Čudujem, že dostali pokutu 20 000 000,- Kč a nie 200 000 000,- K4 - zaslúžili by si to, koľko klientov okradli a pretočili.

Čo ma však veľmi zaujalo na tejto diskusii Váženy pane, že hádžete všetky do jedného vreca, lebo je tu veľa serióznych brokerov Patria, BH Securities, Cyrrus, FIO, Colosseum, ktorý robia tento biznis solídne a seriózne. Pracujem pre jedného z nich, ktorý pristupuje ku klientom zodpovedne a profesionálne v obchodovaní, a snažíme sa to klientov trhy - obchodovanie naučiť, aby si časom obchodovali aj sami.

Sú klienti, ktorý si na akciách, trebárs komoditách slušne zarobia a obchodujú roky, ale pokiaľ si niekto myslí, že z investíciou 10 000,- USD spasia svet, tak sú na omyle a je len na maklérovi či od klienta túto čiastku vezme - dobrá investícia je na nad 20 000,- USD, pre expertov a skúsených klientov od 100 000,- USD vyššie. Každý však vie do akého rizika ide.

Niekedy sa stane, že tie trhy idú proti nám a nikto na svete nemá krištáľovú guľu, aby ich odhadol a sú tam straty, ktoré sa snažíme ďalšími plusovými obchodmi klientom vykompenzovať. Keď sa nájde maklér, ktorý sa snaží klienta vypoplatkovať - vytočiť a namastiť si kapsy mal by to hlídať manažer týmu a dotyčný maklér nemá v tomto biznise čo robiť.

Pokiaľ klient je skúsený nechce obchodovať z maklérom, môže si sám, kde mu zabezpečíme platformu a technické zabezpečenie brokera. Pokiaľ je konzervatívny, pasívny spravujeme mu financie v Asset managmente - ide len o firmu a makléra, ktorý robí túto prácu profesionálne, logicky, s normálnymi argumentami a citom pre diplomaciu.

Pokiaľ sa tu mienite posmievať Vy a Vaši kolegovia napr. p. Rozkovec z ľudí - maklérov, ktorý robia túto prácu, tak si to robte pre mňa za mňa celý život - ukazujete týmto len svoju hlúposť a ego :)))

Vypisovať tu, že jedia bramborový šalát a z rohlíkmi :)))), tak to ma pobavilo nesmierne :DDDDDD , možno brokeri v Capital Partners, ktorý na túto prácu nemali sa takto stravovali,

Chodím si dennodenne na obedy, platím si externé šúdium MSc na www.bibs.cz , normálne dovolenky, eurovíkendy, mám prenajatý pekný byt v centre Prahy, časom si vezmem hypo na dom a žijem si normálny život.

Sú u nás makléri, ktorý majú vačšie výplaty ako český prezident Váženy pane :DDDD

Veľmi ma zaujalo p. MUDr. Hýsek, že ste vyštudoval medicínu a považujte sa za "finančného experta", aj keď nezvyknem súdiť knihu podľa obalu.

Podľa Vášho správania v diskusiách a chovanie p.Rozkovca VY PROFESIONÁLI ABSOLUTNE NIE STE... .

NEDOKÁZALI BY STE PREDAŤ ANI PSOVI KLOBÁSU V TOMTO BIZNISE... :DDDDD

PS: Všimol som si ešte reklamy na +500 a Brokerjet na Vašich stránkach, takže tuším odkiaľ vietor veje.

Príjemný zvyšok dňa, píšem z mailu priateľky kvoli anonymite... :)

Broker

 

Hýsek:

V žádném případě jsem nehodil všechny makléře do jednoho pytle. Stačí se podívat na moji formulaci:"Problém je v tom, že 90% firem z tohoto oboru je velmi neseriózních a 90% tuzemských burzovních "makléřů"/"telefonistů" je buď zcela nekompetentních a nebo vysloveně neseriózních.".

V žádném případě netvrdím, že neexistují solidní makléři. Je jich ovšem jako šafránu.

Co se týče mých kompetencí, nemá smysl Vás přesvědčovat. A ani to vlastně nepotřebuji.

Co se týče reklam na tomto serveru, tak ty automaticky generuje Google. Zde nehledejte žádný zájem. Už se mne na to ptalo více lidí a té otázce rozumím.

Tvrdíte sice, že neposuzujete knihu podle obalu, v mém případě jste to ovšem právě udělal.

Co se týče Hynka Rozkovce, tak Vás mohu ujistit, že jeho burzovní znalosti a dovednosti převyšují minimálně 90% všech burzovních makléřů. Evidentně Hynka neznáte.

Přeji Vám úspěch ve Vašem byznysu a mějte na paměti, že tu práci je třeba dělat na prvním místě pro klienty a že ti musí být spokojení a vydělávat. Vše ostatní, včetně Vašeho platu a požitků, je druhořadé.

 

*

 

makléř (jako denisa_pitnerova):

PS2: Zároveň sa ospravedlňujem za svoje pravopisné chyby v prvej správe, ktoré nezvyknem robiť. Zo záujmom som si sledoval Vás web, až keď som nenarazil na pár článkov, na ktoré som odpovedal - ste partia komediantov :DDD aspoň sa tak ukazujete pán Hýsek alebo ste možno prišiel o veľa miliónov z Capital Partners a potrebujete si takto vylievať zlosť.

Rozhodne ak by ste prišiel k nám do firmy resp. ku mne investovať pravdepodobne by som Vás vyniesol v zuboch a vyhodil ako handru s Vaším arogantným správaním, ktoré cítim z Vašich komentárov.

Autori

https://www.akciecz.com/autori-akcie-cz/

Lebo túto vetu dokáže napísať iba klaun a ten, kto tento biznis nepozná, prípadne loser, ktorý v živote toho veľa nedosiahol. Viď Vaše reakcie, odkaz 1 a Vaše posmešné príspevky - odkaz 2, kde ako malé deti rozoberáte kto Vám volal a podobne malichernosti....je to úplne na hlavu :DDD .

1. Problém je v tom, že 90% firem z tohoto oboru je velmi neseriózních a 90% tuzemských burzovních "makléřů"/"telefonistů" je buď zcela nekompetentních a nebo vysloveně neseriózních.

2. https://www.akciecz.com/news/makleri-capital-partners-na-konecne-stanici/

Je to odo mňa všetko.

Broker

 

Hýsek:

Vážený pane makléři, který nechcete, na rozdíl od nás ostatních, odhalit svoji identitu. Asi nemá smysl Vám na to odpovídat a věřím, že odpověď vlastně ani nečekáte. Domnívám se, že Vašim komentářem jste o sobě lidem prozradil více než jste chtěl.

(P.S.: Klientem Capital Partners jsem nikdy nebyl. Pánové z Capital Partners mi však léta a opakovaně telefonovali a agresivně nabízeli své služby. Viz také zde.)

 

jh

 

Přidat.eu záložku

Začátečníci

12.03.2012 00:13
Z ekonomického hlediska chápeme burzu jako zvláštní formu trhu. Je charakteristická těmito znaky: zvláštní organizovanost trhu, osobní omezenost, omezený okruh zastupitelného a na trh připuštěného zboží, fyzická nepřítomnost zboží na trhu, pravidelné opakování trhu na určitém místě,...
23.02.2012 01:52
Základem každého obchodníka je naučit se orientovat v grafech. Každý čte grafy jinak, každý má své postupy a metody. V této sérii článků se postupně prokoušeme technickou analýzou, od počátečních studiích grafů až po analýzu samotnou. Možností jak analyzovat situaci na daném CP, či fin....
16.10.2011 22:53
České brokerské firmy se od těch zahraničních velmi liší. I když základ je stejný, tak zbytek ne. Jak se říká „když dva dělají totéž, není to totéž“. Zjistili jsme, s čím přicházejí čeští brokeři a jak na vás chtějí vydělat. Čeští brokeři se zdají na první pohled velmi štědří. Nezkušený člověk...
29.09.2011 23:59
Zlatý standard (angl. Gold standard) je základní pravidlo v měnovém systému, kde standardním ekonomickým měřítkem je zlato. Měna, která je používána jako jednotka zúčtování, je odvozována od ceny zlata, která se v ideálním případě nemění. Při používání zlatého standardu je měna tvořena buď...
24.09.2011 00:00
Výraz Ponziho schéma vznikl podle Charlese Ponziho. V tomto schématu svěřují investoři provozovateli fondu peníze za účelem jejich zúročení, avšak tyto peníze provozovatel dále neinvestuje, a namísto toho pouze vyplácí prostředky fondu jen některé investory, většinou ty, kteří investovali dříve....
15.08.2011 03:18
Dobrý den, předem Vám děkuji za Váš čas. Na úvod jsem student (gymnázium), který pomalu začíná myslet na svoji budoucnost. Za svého ranného mládí jsem nastřádal malý obnos peněz (cca 100tis. kč), který bych chtěl teď nejlépe investovat, pokud možno se ziskem, který se mi bude refundovat v...
11.08.2011 01:47
Jak začít investovat do akcií Obchodovat s akciemi můžete po telefonu, na pobočce nebo přes internet. Nejjednodušší, nejrychlejší a nejlevnější je obchodování s použitím internetu. Investujeme do akcií v ČR i v zahraničí (USA, Německo atd.)   Jak na to: V prvé řadě je třeba vybrat si...
01.08.2011 01:58
Mohu se dostat v platformě PLUS 500 nebo METATRADER 4 do mínusu? Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jestli se mohu dostat v platf. PLUS 500 nebo METATRADER 4 do mínusu? Myslím tím riziko finanční páky. Ve smluvních podmínkách je psáno "v důsledku pákového efektu může dojít k vyšší ztrátě finan....
15.07.2011 01:20
Kde si můžu udělat technickou analýzu Spadu? Dobrý den, kde a v čem si můžu udělat technickou analýzu SPADových titulů? Díky  Využíváme První CZ reklamní systém pro podnikatele a investory i-marketing.cz.
15.07.2011 01:17
Jak se vypočte vnitřní hodnota akcie? Může mi někdo rozumně popsat, jak se vypočte, případně odhadne, VNITŘNÍ HODNOTA AKCIE?  Využíváme První CZ reklamní systém pro podnikatele a investory i-marketing.cz.
<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Chcete investovat na burze a nevíte jak začít? Napište nám

Zkušenosti

Také máte někdy pocit, že kam se podíváte, tam se někomu daří a...

Akciecz běží díky fin. podpoře 

Anketa

Líbí se vám nový design našich stránek?

Ano (3 708)
Ne (244)

Celkový počet hlasů: 3952

Představení

15.05.2016 16:22
Víte, že když se spolu začnou bavit dva lidé, tak v průměru po sedmi...

Obrazem

Jak to udělat, aby peníze pracovaly pro mne a ne já pro ně? Více zde.