Makléři: Píše mi burzovní makléř

14.04.2011 07:33

Makléři: Píše mi burzovní makléř

Před několika dny jsem publikoval článek Neodbytní makléři a makléřské firmy. V diskusi pod článkem se objevilo několik komentářů a specielně komentář neznámého burzovního makléře mi přišel být zaznamenáníhodný a tak jej dnes, včetně mých odpovědí, přináším jako samostatný článek.

 

Článek:

Neodbytní makléři a makléřské firmy

 

Komentáře:

 

makléř (jako denisa_pitnerova):

Dobrý deň pán Hysek

dovoľte, aby som si vyjadril svoj názor k diskusii, kde som si pozorne prečítal Vaše články, na čo mi nedá nereagovať.

co sa týka Capital Partners to je kapitola sama o sebe, ale aj tam bolo možno tak 5 -10% maklérov, ktorý tento robili profesionálne. Hlavne je to o maklérovi, ktorý Vás obchoduje

Problém Capartov bol v ich vedení, že pán Černý má zarobené na 20 barákov, 7 lamborgini...atď o čom ich biznis je každý vie, keď jeden z majiteľov Capital Partners jazdí na mejdany vrtuľníkom... . Čudujem, že dostali pokutu 20 000 000,- Kč a nie 200 000 000,- K4 - zaslúžili by si to, koľko klientov okradli a pretočili.

Čo ma však veľmi zaujalo na tejto diskusii Váženy pane, že hádžete všetky do jedného vreca, lebo je tu veľa serióznych brokerov Patria, BH Securities, Cyrrus, FIO, Colosseum, ktorý robia tento biznis solídne a seriózne. Pracujem pre jedného z nich, ktorý pristupuje ku klientom zodpovedne a profesionálne v obchodovaní, a snažíme sa to klientov trhy - obchodovanie naučiť, aby si časom obchodovali aj sami.

Sú klienti, ktorý si na akciách, trebárs komoditách slušne zarobia a obchodujú roky, ale pokiaľ si niekto myslí, že z investíciou 10 000,- USD spasia svet, tak sú na omyle a je len na maklérovi či od klienta túto čiastku vezme - dobrá investícia je na nad 20 000,- USD, pre expertov a skúsených klientov od 100 000,- USD vyššie. Každý však vie do akého rizika ide.

Niekedy sa stane, že tie trhy idú proti nám a nikto na svete nemá krištáľovú guľu, aby ich odhadol a sú tam straty, ktoré sa snažíme ďalšími plusovými obchodmi klientom vykompenzovať. Keď sa nájde maklér, ktorý sa snaží klienta vypoplatkovať - vytočiť a namastiť si kapsy mal by to hlídať manažer týmu a dotyčný maklér nemá v tomto biznise čo robiť.

Pokiaľ klient je skúsený nechce obchodovať z maklérom, môže si sám, kde mu zabezpečíme platformu a technické zabezpečenie brokera. Pokiaľ je konzervatívny, pasívny spravujeme mu financie v Asset managmente - ide len o firmu a makléra, ktorý robí túto prácu profesionálne, logicky, s normálnymi argumentami a citom pre diplomaciu.

Pokiaľ sa tu mienite posmievať Vy a Vaši kolegovia napr. p. Rozkovec z ľudí - maklérov, ktorý robia túto prácu, tak si to robte pre mňa za mňa celý život - ukazujete týmto len svoju hlúposť a ego :)))

Vypisovať tu, že jedia bramborový šalát a z rohlíkmi :)))), tak to ma pobavilo nesmierne :DDDDDD , možno brokeri v Capital Partners, ktorý na túto prácu nemali sa takto stravovali,

Chodím si dennodenne na obedy, platím si externé šúdium MSc na www.bibs.cz , normálne dovolenky, eurovíkendy, mám prenajatý pekný byt v centre Prahy, časom si vezmem hypo na dom a žijem si normálny život.

Sú u nás makléri, ktorý majú vačšie výplaty ako český prezident Váženy pane :DDDD

Veľmi ma zaujalo p. MUDr. Hýsek, že ste vyštudoval medicínu a považujte sa za "finančného experta", aj keď nezvyknem súdiť knihu podľa obalu.

Podľa Vášho správania v diskusiách a chovanie p.Rozkovca VY PROFESIONÁLI ABSOLUTNE NIE STE... .

NEDOKÁZALI BY STE PREDAŤ ANI PSOVI KLOBÁSU V TOMTO BIZNISE... :DDDDD

PS: Všimol som si ešte reklamy na +500 a Brokerjet na Vašich stránkach, takže tuším odkiaľ vietor veje.

Príjemný zvyšok dňa, píšem z mailu priateľky kvoli anonymite... :)

Broker

 

Hýsek:

V žádném případě jsem nehodil všechny makléře do jednoho pytle. Stačí se podívat na moji formulaci:"Problém je v tom, že 90% firem z tohoto oboru je velmi neseriózních a 90% tuzemských burzovních "makléřů"/"telefonistů" je buď zcela nekompetentních a nebo vysloveně neseriózních.".

V žádném případě netvrdím, že neexistují solidní makléři. Je jich ovšem jako šafránu.

Co se týče mých kompetencí, nemá smysl Vás přesvědčovat. A ani to vlastně nepotřebuji.

Co se týče reklam na tomto serveru, tak ty automaticky generuje Google. Zde nehledejte žádný zájem. Už se mne na to ptalo více lidí a té otázce rozumím.

Tvrdíte sice, že neposuzujete knihu podle obalu, v mém případě jste to ovšem právě udělal.

Co se týče Hynka Rozkovce, tak Vás mohu ujistit, že jeho burzovní znalosti a dovednosti převyšují minimálně 90% všech burzovních makléřů. Evidentně Hynka neznáte.

Přeji Vám úspěch ve Vašem byznysu a mějte na paměti, že tu práci je třeba dělat na prvním místě pro klienty a že ti musí být spokojení a vydělávat. Vše ostatní, včetně Vašeho platu a požitků, je druhořadé.

 

*

 

makléř (jako denisa_pitnerova):

PS2: Zároveň sa ospravedlňujem za svoje pravopisné chyby v prvej správe, ktoré nezvyknem robiť. Zo záujmom som si sledoval Vás web, až keď som nenarazil na pár článkov, na ktoré som odpovedal - ste partia komediantov :DDD aspoň sa tak ukazujete pán Hýsek alebo ste možno prišiel o veľa miliónov z Capital Partners a potrebujete si takto vylievať zlosť.

Rozhodne ak by ste prišiel k nám do firmy resp. ku mne investovať pravdepodobne by som Vás vyniesol v zuboch a vyhodil ako handru s Vaším arogantným správaním, ktoré cítim z Vašich komentárov.

Autori

https://www.akciecz.com/autori-akcie-cz/

Lebo túto vetu dokáže napísať iba klaun a ten, kto tento biznis nepozná, prípadne loser, ktorý v živote toho veľa nedosiahol. Viď Vaše reakcie, odkaz 1 a Vaše posmešné príspevky - odkaz 2, kde ako malé deti rozoberáte kto Vám volal a podobne malichernosti....je to úplne na hlavu :DDD .

1. Problém je v tom, že 90% firem z tohoto oboru je velmi neseriózních a 90% tuzemských burzovních "makléřů"/"telefonistů" je buď zcela nekompetentních a nebo vysloveně neseriózních.

2. https://www.akciecz.com/news/makleri-capital-partners-na-konecne-stanici/

Je to odo mňa všetko.

Broker

 

Hýsek:

Vážený pane makléři, který nechcete, na rozdíl od nás ostatních, odhalit svoji identitu. Asi nemá smysl Vám na to odpovídat a věřím, že odpověď vlastně ani nečekáte. Domnívám se, že Vašim komentářem jste o sobě lidem prozradil více než jste chtěl.

(P.S.: Klientem Capital Partners jsem nikdy nebyl. Pánové z Capital Partners mi však léta a opakovaně telefonovali a agresivně nabízeli své služby. Viz také zde.)

 

jh

 

Přidat.eu záložku

Začátečníci

12.06.2011 21:20
Otázky: Poměr alokace v aukčním režimu Otázky: Poměr alokace v aukčním režimu  Využíváme První CZ reklamní systém pro podnikatele a investory i-marketing.cz.
25.04.2011 14:21
Kde se naučit investovat akcie a komodity? Ondřej: Dobrý den, mám teď trochu času a tak jsem se vrátil k tématu, o které jsem se kdysi dost zajímal - komodity, akcie. Nikdy jsem se žel nedostal k tomu, abych to zkoušel "naostro" - vyhořel jsem už v cvičných verzích plných zkratek a pojmů bez...
14.04.2011 07:33
Makléři: Píše mi burzovní makléř Před několika dny jsem publikoval článek Neodbytní makléři a makléřské firmy. V diskusi pod článkem se objevilo několik komentářů a specielně komentář neznámého burzovního makléře mi přišel být zaznamenáníhodný a tak jej dnes, včetně mých odpovědí, přináším...
06.04.2011 16:42
Neodbytní makléři a makléřské firmy Další den, další nevyžádaný telefonát od makléřské firmy. Tentokráte firma  INVESTMENT BROKERS s.r.o. (www.ibrokers.cz). Za poslední týden mi tak volaly, aniž bych o to měl zájem, čtyři makléřské firmy. Co se týče "novinky" INVESTMENT BROKERS s.r.o.,...
30.03.2011 21:52
Lesk a bída pasivního příjmu anebo co Kiyosaki nezdůrazňuje Mnoho lidí, kteří investují do nemovitostí na pronájem, se inspirovalo knihami Roberta Kiyosakiho, amerického podnikatele a spisovatele. Většina z jeho čtenářů se poprvé setkala s pojmem pasivní příjem právě u něj. Jako příklady jsou...
23.02.2011 15:51
Plaťte málo a vydělávejte hodně Není nic neobvyklého, když si lidé půjčují peníze v bance a jsou ochotni za to zaplatit nemalé peníze. Pokud jde však o jejich vlastní finanční prostředky, nemá většina lidí téměř žádné ambice a nechávají peníze "ležet ladem" či vydělávat zoufale málo. Proč...
13.01.2011 04:30
Investování na burze: Kde získat dobré vedení, rady a doporučení? Dobrý den, již nějaký týden pročítám weby, "studuji" a sbírám informace o investicích na burzách a velmi mne to zajímá. Jsem začátečník, ale mám velký zájem věnovat se tomuto oboru. Jak jsem se dočetl, Vy spolupracujete jen s klienty...
26.12.2010 04:01
Facebook: Má smysl investovat 15.000,-Kč na burze a jak na to? Dobrý den, omlouvám se, že Vás kontaktuji zrovna přes Facebook, ale zdá se mi to nejrychlejší způsob. Dostal jsem od známého osobní doporučení, abych při potřebě rad v oblasti investování kontaktoval právě Vás. Jsem student a v...
04.12.2010 00:06
Jak začít investovat do ETF? Tento článek je zde publikován se souhlasem partnerského projektu www.etfs.cz, který se specializuje právě na oblast ETF. Mohu Vám jej vřele doporučit jako dobrý zdroj informací o ETF.   Vlastní nákup a prodej burzovně obchodovaných fondů je velmi jednoduchý....
02.12.2010 15:30
Otázky a odpovědi: Koupil jsem si lot ČEZ a prodělávám. Co mám dělat? Dobrý den, Rozhodl jsem se, že se zeptám i vás....Již půl roku mám nakoupené akcie čezu...Koupil jsem lot a nákupní cenu mám 880 korun..Cena spadla krátce po dividendě a dostala se hodně pod mojí nákupku..Emoce v mém těle se...
<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Chcete investovat na burze a nevíte jak začít? Napište nám

Zkušenosti

Také máte někdy pocit, že kam se podíváte, tam se někomu daří a...

Akciecz běží díky fin. podpoře 

Anketa

Líbí se vám nový design našich stránek?

Ano (3 708)
Ne (244)

Celkový počet hlasů: 3952

Představení

15.05.2016 16:22
Víte, že když se spolu začnou bavit dva lidé, tak v průměru po sedmi...

Obrazem

Jak to udělat, aby peníze pracovaly pro mne a ne já pro ně? Více zde.